Serwis klimatyzacji

Każde urządzenie mechaniczne wymaga odpowiedniej konserwacji. Ta zasada dotyczy również klimatyzacji, która w procesie chłodzenia powietrza wydziela dużą ilość wilgoci a to sprzyja rozwojowi niebezpiecznych dla zdrowia człowieka grzybów i bakterii. Jeśli zdarzy się nie oczekiwany wyciek freonu może dość do zatarcia sprężarki, której koszt naprawy jest porównywalny z zakupem nowego klimatyzatora. Dlatego bardzo istotne jest wykonanie przynajmniej dwa razy w roku, zarówno przed sezonem jak i po jego zakończeniu przeglądu sprzętu klimatyzacyjnego.

Taki serwis klimatyzacji (w budynkach), daje nam gwarancję, że nasze urządzenie zostanie całościowe oczyszczone, począwszy od wlotów i wylotów powietrza, kanałów i przewodów poprzez filtry znajdujące się w naszym klimatyzatorze. Regularne uzupełnianie freonu oraz czyszczenie innych składowych urządzenia spowoduje, że nasz sprzęt będzie nam służył bezawaryjnie przez wiele lat.

Nasz serwis kompleksowo zadba o Twój klimatyzator abyście mogli Państwo cieszyć się zawsze chłodnym i czystym powietrzem w upalne dni. 

Zajmujemy się także konserwacją systemów wentylacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Serwis klimatyzacji Brak produktów w tej kategorii.